Vymáhání peněžitých pohledávek

Dlouhodobě se věnujeme vymáhání pohledávek i v komplikovaných případech a u problémových dlužníků. Volíme vždy nejrychlější a nejúčinější metodu vymáhání pohledávky na základě jejího podrobného zhodnocení. Neženeme se k soudu, pokud to není potřeba. Mimosoudní dohoda může být někdy rychlejší a levnější varianta.

K vymožení pohledávky uplatňujeme všechny prostředky, které právo nabízí a spolupracujeme s exekutory, se kterými máme dlouhodobě dobré zkušenosti.

nezaplacené faktury
nevrácené půjčky
nezaplacené výživné
nezaplacené nájemné
nedoplatek mzdy
nesplnění smlouvy
neplnění splátkového kalendáře
neplnění soudního rozhodnutí

dokumenty od 2000 Kč

vymáhání od 2000 Kč/hod

nebo

10 % z vymožené částky

Vymáhání směnek

Věnujeme se vymáhání směnečných plnění.

Vaši směnku posoudíme a podáme návrh na směnečný platební rozkaz. V řízení Vás zastoupíme a zajistíme i exekuční vymáhání.

od 2000 Kč/hod

Vymáhání nepeněžitých plnění

Máte smlouvu nebo soudní rozhodnutí, na základě kterého máte nárok na jiné než peněžité plnění od dlužníka? Může se jednat například o předání automobilu, provedení služeb nebo jiné činnosti.

Váš nárok na nepeněžité plnění posoudíme na základě podkladů, které k případu máte a zvolíme nejúčinější postup k vymožení Vašeho nároku.

od 2000 Kč/hod

Napište nám!

Potřebujete pomoct, ale nevíte kde začít? Začněte nezávazným dotazem!

Vyplňtě kontaktní údaje

Slibujeme, že Vaše údaje použijeme jen ke zpětnému kontaktu. Nebudeme Vám bez Vašeho souhlasu zasílat žádná marketingová sdělení.

Napište zprávu

Máte na nás otázku? Chcete si domluvit schůzku? Objednat si službu? Nejste si jistí, jestli rozumíme Vašemu problému? Zajímá Vás odhad ceny?

Ozveme se do 24 hodin

Buď se Vám ozveme na email, nebo Vám zavoláme. Záleží na Vás. Většinou odpovíme dřív, než řeknete Neuschwanstein!

Mgr.
Eliška
Faltýnková
Rytířová

Advokát Olomouc

Mgr.
Luboš
Rytíř

Přejít nahoru