Advokátní služby
na míru

Pokud se Vaše bitva odehrává v jedné z níže uvedených oblastí, jste na správné adrese! Protože právě v nich si své zbraně úspěšně brousíme nejčastěji.

Nevěříte? Podívejte se na

Naše specializace

Právo pro podnikatele

Právnické osoby a OSVČ. Píšeme obchodní podmínky a nastavujeme GDPR. Řešíme obchodní spory podnikatelů, zastupujeme jednatele. Řešíme spory se zákazníky (zejm. pohledávky a práva z vad).

Odškodnění a práva z vad

Vymáháme majetkovou i nemajetkovou újmu. Zajišťujeme její vyčíslení. Píšeme dohody o náhradě. Pokud se nelze dohodnout, vymáháme ji soudně i exekučně. Chráníme před žalobami na náhradu škody.

Nemovitosti

Zajišťujeme celý proces nákupu a prodeje nemovitosti. Řešíme spory o nemovitosti, spory spoluvlastníků a vady nemovitostí. Zřizujeme služebnosti, nájmy a pachty. Provádíme změny pozemků a bytových jednotek.

Spory a zastupování

Máte s někým problém? Přebíráme zastoupení v kterékoliv fázi sporu. Tlačíme na co nejlepší výsledek. Vždy zvažujeme, jestli není lepší vyřešit věc mimosoudně. Pokud ne, u soudu jsme jako ve ryba ve vodě.

Trestní právo

Obhajujeme ve složitých trestních případech. Vymýšlíme strategii a konzultujeme postup. Často také zastupujeme poškozené v trestním řízení a uplatňujeme nárok na náhradu újmy.

Smlouvy a stanoviska

Píšeme pro Vás perfektní smlouvy, kterým rozumíte. Staráme se, aby jste měli vše podchycené a ošetřena všechna rizika. Vyjednáváme výhodnější podmínky. Myslíme na nemyslitelné a předcházíme sporům.

Další služby

Vymáhání pohledávek

Komunikujeme s dlužníky a snažíme se spor nejdříve vyřešit smírnou cestou. Pokud to

Rodinné právo

Zastupujeme v rodinných věcech u soudu, píšeme návrhy na zvýšení výživného, pomáháme s rozdělením majetku a chráníme před dluhy manžela.

Rychlé odpovědi na Vaše otázky

Potřebujete rychle odpovědět na jednoduchou právní otázku, ale nechce se Vám do advokátní kanceláře? Vyzkoušejte naši Právní radu online.

Naše úspěchy

Ochrana jednatele před žalobou o 4 000 000 Kč

Přečíst

Odvrácená žaloba na vrácení peněz a naopak získání peněz navíc

Přečíst

Úspěšná obhajoba v trestním řízení

Přečíst

Vymožení náhrady za zlepšovací návrh

Přečíst

Zastoupení poškozeného – vymožení škody

Přečíst

Likvidace společnosti

Přečíst

Zpracování dokumentace pro GDPR

Přečíst

Vymožení náhrady újmy na zdraví

Přečíst

Obrana před žalobou na náhradu újmy

Přečíst

Napište nám!

Potřebujete pomoct, ale nevíte kde začít? Začněte nezávazným dotazem!

Vyplňtě kontaktní údaje

Slibujeme, že Vaše údaje použijeme jen ke zpětnému kontaktu. Nebudeme Vám bez Vašeho souhlasu zasílat žádná marketingová sdělení.

Napište zprávu

Máte na nás otázku? Chcete si domluvit schůzku? Objednat si službu? Nejste si jistí, jestli rozumíme Vašemu problému? Zajímá Vás odhad ceny?

Ozveme se do 24 hodin

Buď se Vám ozveme na email, nebo Vám zavoláme. Záleží na Vás. Většinou odpovíme dřív, než řeknete Neuschwanstein!

Mgr.
Eliška
Faltýnková
Rytířová

Advokát Olomouc

Mgr.
Luboš
Rytíř

Přejít nahoru