Smlouvy

Dobře napsaná smlouva dokáže zabránit zbytečným soudním sporům, ochránit Vaše nároky, zlepšit důkazní situaci a vyjasnit vztahy mezi smluvními stranami.

Píšeme vyvážené smlouvy na míru Vašim potřebám, které Vám poskytnou potřebnou ochranu a odstraní právní nejistotu. Psát dobré smlouvy nám umožňuje:

hluboká znalost smluvního práva nabytá jeho dlouhodobým studiem (právnicky oblast „závazků z právních jednání“), znalost souvisejících právních předpisů a judikatury,
praktické přemýšlení,
umění porozumět oblasti činnosti klienta, a
zkušenosti s řešením sporů vzniklých ze smluv, které nám odhalují kritická místa, na které je nutné ve smlouvách myslet.

Dokážeme pro Vás sepsat smlouvu jakéhokoliv zákonného typu nebo i smlouvu zákonem neupravenou. Ne zřídka totiž složité situace vyžadují upravit vztahy jiným způsobem, než které zákon předpovídá.

od 2 000 Kč

Revize smlouvy

Máte vlastní smlouvu nebo Vám druhá smluvní strana předložila návrh smlouvy a nejste si jisti, jestli jsou dostatečně ošetřena Vaše práva nebo máte obavu ze skrytých právních rizik?

Smlouvu Vám podrobně zkontrolujeme a opravíme, popř. připravíme připomínky pro druhou smluvní stranu.

Můžeme Vás také zastoupit v jednání s druhou smluvní stranou, jestli si nejste ve vyjednávání sami jistí, nebo Vám poskytneme konzultace k obsahu smlouvy.

od 1 500 Kč

Právní stanovisko

Právní analýza je základním kamenem jakéhokoliv právního problému nebo budoucího právního řešení. Slouží ke zorientování se v právním problému, odhalení a vyhodnocení právních rizik, šancí úspěchu ve sporu a k volbě nejvhodnějšího postupu.

Právní analýzu pro Vás sepíšeme do formy písemného právního stanoviska, ve kterém provedeme podrobný právní rozbor Vaší situace s odkazy na relevantní ustanovení, judikaturu a odbornou literaturu. Na závěr uvedeme možnosti, které se Vám nabízejí a na základě zhodnocení šancí k jejich dosažení a rizik Vám doporučíme nejvhodnější postup ve Vaší věci s ohledem na Váš záměr.

od 3 000 Kč

Porušení smlouvy

Porušila druhá smluvní strana smlouvu? Odmítá druhá smluvní strana plnit své zákazky? Způsobila Vám druhá smluvní strana škodu?

Zastoupíme Vás v jednání s druhou smluvní stranou a budeme vymáhat splnění smluvních povinností. Uplatníme za Vás smluvní pokutu nebo nárok na náhradu škody a budeme jej neúprosně vymáhat soudně i exekučně.

od 2 000 Kč/hod

nebo

od 10 % z vymoženého plnění

Napište nám!

Potřebujete pomoct, ale nevíte kde začít? Začněte nezávazným dotazem!

Vyplňtě kontaktní údaje

Slibujeme, že Vaše údaje použijeme jen ke zpětnému kontaktu. Nebudeme Vám bez Vašeho souhlasu zasílat žádná marketingová sdělení.

Napište zprávu

Máte na nás otázku? Chcete si domluvit schůzku? Objednat si službu? Nejste si jistí, jestli rozumíme Vašemu problému? Zajímá Vás odhad ceny?

Ozveme se do 24 hodin

Buď se Vám ozveme na email, nebo Vám zavoláme. Záleží na Vás. Většinou odpovíme dřív, než řeknete Neuschwanstein!

Mgr.
Eliška
Faltýnková
Rytířová

Advokát Olomouc

Mgr.
Luboš
Rytíř

Přejít nahoru