Rozvod

Vše dobré i zlé jednou skončí. Pokud jste se rozhodli ukončit své manželství, provedeme Vás celým procesem rozvodu.

Zajistíme Vám všechny potřebné podklady pro nesporný i sporný rozvod a pomůžeme Vám i u soudního jednání, pokud se na to necítíte sami. Zajistíme, aby vše proběhlo hladce a Vy jste měli tuto nepříjemnou záležitost co nejdříve za sebou.

od 9 900 Kč

Vypořádání SJM

Rozvedli jste se, máte vyřešené děti, ale potřebujete ještě vyřešit společný majetek?

Sepíšeme Vám dohodu o vypořádání SJM dle Vašich požadavků a pomůžeme Vám i s jejím vyjednáváním, abyste zbytečně nepřišli o majetek, který Vám náleží.

Jestliže se druhý manžel odmítá dohodnout, vyřešíme vypořádání SJM soudně. Podáme za Vás návrh na vypořádání, popř. Vá zastoupíme u soudního jednání. Dohlédneme, abyste nebyli nikde kráceni a pokusíme se pro Vás získat co největší podíl.

dohoda od 5 000 Kč

soudní vypořádání od 2 000 Kč/hod

Předmanželská smlouva a zúžení SJM

Úprava majetku před svatbou (předmanželská smlouva) je velmi moudrý krok, který se často mylně vykládá jako nedostatek oddanosti či něco neromatického. Jde však o čistě praktickou záležitost a schopnost se domluvit na budoucím majetkovém uspořádání jen dokládá sílu partnerského vztahu.

Úprava majetkového režimu se ale může hodit i za trvání manželství. Zejména v situacích, kdy druhý manžel podstupuje velká majetková rizika, má podnikání, nebo jste se zkrátka rozhodli, že si přejete mít každý svoje.

Sepíšeme pro Vás perfektní dohodu o úpravě SJM na míru, která bude vyhovovat Vašim individuálním potřebám.

od 5 000 Kč

Výživné

Postaráme se o zvýšení nebo snížení výživného. Pokud Vám ještě nebylo přiznáno, podáme za Vás návrh soudu a u jednání Vás zastoupíme.

Zabýváme se výživným pro děti (i dospělé) a výživným mezi manželi.

od 2 000 Kč/hod

Úprava péče o děti

Pokud se rozvádíte, musíte mít napřed vyřešené děti. To znamená, že musí být stanoveno na jisto, kdo o děti bude pečovat. Existuje několik variant, jak upravit péči o děti:

svěření do péče jednoho rodiče (popř. stanovení styku s dítětem druhému rodiči)
střídavá péče
společná péče

Jednotlivé varianty s Vámi projdeme a doporučíme nejvhodnější pro Vás.

Pokud již máte o péči o děti soudně rozhodnuto, lze navrhnout změnu.

od 2 000 Kč/hod

Ochrana před dluhy manžela

Někdy se, bohužel, může stát, že se Váš manžel zadluží a ohrozí tím i Váš majetek. Proti této situaci se však dá účinně bránit, pokud zareagujete včas.

Jestliže Vás ohrožují dluhy manžela nebo Vás dokonce konktatují manželovi veřitelé nebo exekutor, neváhejte s řešením příliš dlouho a obraťte se na nás. Pomůžeme Vám ochránit Váš majetek a zorientovat se ve Vaší situaci.

od 2 000 Kč/hod

Napište nám!

Potřebujete pomoct, ale nevíte kde začít? Začněte nezávazným dotazem!

Vyplňtě kontaktní údaje

Slibujeme, že Vaše údaje použijeme jen ke zpětnému kontaktu. Nebudeme Vám bez Vašeho souhlasu zasílat žádná marketingová sdělení.

Napište zprávu

Máte na nás otázku? Chcete si domluvit schůzku? Objednat si službu? Nejste si jistí, jestli rozumíme Vašemu problému? Zajímá Vás odhad ceny?

Ozveme se do 24 hodin

Buď se Vám ozveme na email, nebo Vám zavoláme. Záleží na Vás. Většinou odpovíme dřív, než řeknete Neuschwanstein!

Mgr.
Eliška
Faltýnková
Rytířová

Advokát Olomouc

Mgr.
Luboš
Rytíř

Přejít nahoru